ÅPNINGSTIDER: Man–tor: 07.30–16:00, fre: 07.30–14:00
GölzArt. nr. G-02829002020Produksjonssag Gölz BS900/1000
Gölz BS900/1000 er en ekstremt kraftig produksjonssag utviklet for kapping av store og tykke byggematerialer. Med kapasitet for opptil Ø1000 mm blad og en skjæredybde på opptil 420 mm. Maskinen er konstruert for maksimal stabilitet, høy ytelse og sikker håndtering av store blokker som porebetong og kalksandstein.
Maks. kappelengde
600 mm
600 mm
Maks. skjæredybde
370 / 420 mm
370 / 420 mm
Bladdiameter
900 / 1000 mm
900 / 1000 mm
Effekt
7.5 kW
7.5 kW
På lager
Sikker betaling med
Faktura Delbetaling
LeasingTeknisk informasjon
Teknisk informasjon
| Varenummer | G-02829002020 |
|---|---|
| Bordstørrelse | 610 x 840 mm |
| Strømkilde | Elektrisk (400V) |
| Effekt | 7.5 kW |
| Spenning | 400 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Støm | 3-fas, 16A |
| Kapslingsgrad | IP54 |
| Turtall | 990 o/min |
| Bladdiameter | Ø1000 mm, Ø900 mm |
| Maksimal kappedybde | 370 mm, 420 mm |
| Maksimal kappelengde | 600 mm |
| Flens | 160 mm |
| Gjæringskutt | Nei |
| Vannpumpe | Elektrisk |
| Vekt | 280 kg |
| Dimensjoner | 200 × 110 × 155 cm |
Video
Tilbehør
Trenger du hjelp til å velge riktig utstyr?
Våre fagfolk hjelper deg å finne riktig løsning – raskt og enkelt. Ta kontakt for rådgivning eller et uforpliktende tilbud.






























