ÅPNINGSTIDER: Man–tor: 07.30–16:00, fre: 07.30–14:00
GölzArt. nr. G-02893506000WByggsag Gölz D-CUT350A-W
Gölz D-CUT350A-W er en kompakt og kraftig byggsag utviklet for presis kapping av byggematerialer som belegningsstein, tegl og takstein. Maskinen kan brukes til både tørr- og våtkapping, og leveres med integrert vannkar og vannpumpe.
Dette gjør maskinen klar til våtkapping uten behov for ekstern vanntilkobling, samtidig som den også kan brukes med støvavsug ved tørrkapping.
Maks. kappelengde
420 mm (550 mm)
420 mm (550 mm)
Maks. skjæredybde
110 mm
110 mm
Bladdiameter
350 mm
350 mm
Effekt
2.2 kW
2.2 kW
På lager
Sikker betaling med
Faktura Delbetaling
LeasingTeknisk informasjon
Teknisk informasjon
| Varenummer | G-02893506000W |
|---|---|
| Bordstørrelse | 420 × 400 mm |
| Strømkilde | Elektrisk (230V) |
| Effekt | 2.2 kW |
| Spenning | 230 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Kapslingsgrad | IP54 |
| Turtall | 2800 o/min |
| Bladdiameter | Ø350 x 25,4 mm |
| Maksimal kappedybde | 110 mm |
| Maksimal kappelengde | 420 mm (550 mm) |
| Flens | 90 mm |
| Gjæringskutt | Ja |
| Vekt | 31.5 kg |
| Dimensjoner | 85 × 58 × 81 cm |
Video
Tilbehør
Trenger du hjelp til å velge riktig utstyr?
Våre fagfolk hjelper deg å finne riktig løsning – raskt og enkelt. Ta kontakt for rådgivning eller et uforpliktende tilbud.






























