ÅPNINGSTIDER: Man–tor: 07.30–16:00, fre: 07.30–14:00
GölzArt. nr. G-02829502000Båndsag Gölz MB650
Gölz MB650 er en kraftig og mobil båndsag utviklet for presis tørrkapping av store blokksteiner. Med enda større skjæredybde enn MB500 er denne modellen ideell for arbeid med ekstra store formater. Maskinen kombinerer høy kapasitet med mobilitet og kan enkelt settes opp og betjenes av én person.
Maks. kappelengde
605 mm
605 mm
Maks. skjæredybde
650 mm
650 mm
Sagbåndslengde
4132 mm
4132 mm
Bordstørrelse
710 x 1000 mm
710 x 1000 mm
På lager
Sikker betaling med
Faktura Delbetaling
LeasingTeknisk informasjon
Teknisk informasjon
| Varenummer | G-02829502000 |
|---|---|
| Bordstørrelse | 710 x 1000 mm |
| Bordhøyde | 780 mm |
| Strømkilde | Elektrisk (230V) |
| Effekt | 2.2 kW |
| Spenning | 230 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Maksimal kappelengde | 605 mm |
| Maksimal kappedybde | 650 mm (644 mm) |
| Sagbåndslengde | 4132 mm |
| Transporthjul | Ø160 mm |
| Vekt | 180 kg |
| Dimensjoner | 100 × 94 × 201 cm |
Video
Tilbehør
Trenger du hjelp til å velge riktig utstyr?
Våre fagfolk hjelper deg å finne riktig løsning – raskt og enkelt. Ta kontakt for rådgivning eller et uforpliktende tilbud.
























