ÅPNINGSTIDER: Man–tor: 07.30–16:00, fre: 07.30–14:00
Easy Petrol Post DriverArt. nr. CHPD78-1Stolpebanker Classic35 (Honda GX35)
Classic35 er en lett, kraftig og portabel stolpebanker utviklet for rask og effektiv stolpenedsetting. Den har et ergonomisk design og gjør det mulig for én person å jobbe trygt og effektivt. Maskinen er utstyrt med driftssikre Honda GX35-motoren som gir stabil drift, mens den høye slagfrekvensen sørger for rask nedsetting av stolper opptil Ø100 mm. Adapter bestilles separat.
Ø100 mm
1720
49 Joule
15,3 kg
På lager
Sikker betaling med
Faktura Delbetaling
LeasingTeknisk informasjon
Teknisk informasjon
| Varenummer | CHPD78-1 |
|---|---|
| Maskinvekt | 15,3 kg |
| Motor | Honda GX35, 4-takts |
| Effekt | 1,0 kW / 1,3 hk |
| Slag per minutt | 1720 o/min |
| Slagkraft | 49 Joule |
| Startsystem | Rekylstart (snorstart) |
| Vibrasjon | 9,24 m/s² (data basert på 100 mm trestolpe) |
| Støynivå | >100dB |
| Drivstoff | |
| Drivstofforbruk | 0,71 liter/time ved 7 000 o/min |
| Maks. diameter | Ø100mm |
| Vekt | 25 kg |
Video
Tilbehør
Trenger du hjelp til å velge riktig utstyr?
Våre fagfolk hjelper deg å finne riktig løsning – raskt og enkelt. Ta kontakt for rådgivning eller et uforpliktende tilbud.



































