ÅPNINGSTIDER: Man–tor: 07.30–16:00, fre: 07.30–14:00
Easy Petrol Post DriverArt. nr. CHPD78-2Stolpebanker Classic50 (Honda GX50)
Stolpebanker Classic50 er en kraftigere versjon av Classic35, utviklet for mer krevende grunnforhold og høyre belastning. Den har et ergonomisk design og gjør det mulig for én person å jobbe trygt og effektivt. Utstyrt med driftssikre Honda GX50-motoren gir stabil drift, mens den høye slagfrekvensen sørger for rask nedsetting av stolper opptil Ø100 mm. Adapter bestilles separat.
Ø100 mm
1780
55 Joule
16,3 kg
På lager
Sikker betaling med
Faktura Delbetaling
LeasingTeknisk informasjon
Teknisk informasjon
| Varenummer | CHPD78-2 |
|---|---|
| Maskinvekt | 16,3 kg |
| Motor | Honda GX50, 4-takts |
| Effekt | 1,47 kW / 2,0 hk |
| Slag per minutt | 1780 o/min |
| Slagkraft | 55 Joule |
| Startsystem | Rekylstart (snorstart) |
| Vibrasjon | 11,38 m/s² (data baser på 100 mm trestolpe) |
| Støynivå | >100 dB |
| Drivstoff | |
| Drivstofforbruk | 0,71 l/t ved 7 000 o/min |
| Maks. diameter | Ø100 mm |
| Vekt | 26 kg |
Video
Tilbehør
Trenger du hjelp til å velge riktig utstyr?
Våre fagfolk hjelper deg å finne riktig løsning – raskt og enkelt. Ta kontakt for rådgivning eller et uforpliktende tilbud.




































